بروزرسانی : 1400/07/05 | بازدید امروز:
جستجو
Menu

دیدار مدیر بیمه سلامت شمال اصفهان -کاشان با امام جمعه شهرستان اران و بیدگل

229بازدید
بهمن 03, 1397

 

دکتر مسلم آشوری مدیر سرپرستی شمال استان اصفهان –کاشان با حضرت آیت الله ن موسوی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان آران و بیدگل دیدار کرد.

دکتر آشوری در این دیدارکه به مناسبت هفته بیمه سلامت و سالروز تصویب قانون بیمه همگانی برگزار گردید در ابتدا از حضرت ایت الله موسوی به دلیل در اختیار قرادادن وقت ملاقات با ایشان تقدیر کرد.

دکتر آشوری  با بیان این تشریح اعلام کرد تنها شهرستان کشور در سازمان بیمه سلامت که دارای حوزه سرپرستی بوده و شامل شهرستانهای کاشان،آران و بیدگل و نطنز و بادرود می باشدگزارشی از عملکرد حوزه سرپرستی را به سمع و نظر ایشان رساند.

ایشان در این دیدار گفت :هم اکنون حدود 130 هزار نفر تحت پوشش بیمه سلامت شمال اصفهان می باشند که حدود 90 هزار نفر این افراد در صندوق های بیمه سلامت همگانی وصندوق  بیمه روستائیان و شهره های کمتر از 20 هزار نفر به صورت رایگان تحت پوشش بیمه سلامت می باشند.

معاون مدیرکل بیمه سلامت استان اصفهان همچنین به بیان اینکه500 موسسه طرف قراراد با این سرپرستی می باشند ماهیانه حدود 4 میلیارد تومان پرداختی یه این موسسات می باشد.

ایشان همچنین تعداد بیمه شدگان شهرستان آران و بیدگل را 23 هزار نفر اعلام کرد .

در پایان حضرت آت الله موسوی  تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان بیمه سلامت ار مدیریت و کارکنان این حوزه تقدیر و همچنین از زحمات جناب آقای متشکر مسئول بیمه سلامت اران و بیدگل نیز  تشکر کردو فرمودند یکی از کارهایی که محبوب عندالله است خدمات به مردم از جمله خدمات در حوزه سلامت به مردم است که خدمات درمانی به مردم و به خصوص اقشار آسیب پذیر جامعه اجر و پاداش بسیار زیادی دارد

ایشانفرمودن آنچه مسلم است این است که در بیمه سلامت آنچه که بیمه سلامت برای بیمه شدگان خود هزینه می کند خیلی بیتر از آن است که بیمه شدگان حق بیمه به سازمان بیمه سلامت پرداخت می نمایند.این مسلم است که دولت باید حمایت زیادی را به سازمان بیمه سلامت داشته باشد و بیمه شدگان نیز در برخی از موارد از مراجعات که واقعا نیاز نیست به مراکز درمانی خوداری کنند تا سازمان بتواند خدمات بیشتر و با کیفیت تری را برای بیمه شدگان خود داشته باشد

 

 
 

print